A A AZ regionukomentarze (0)

Białystok. Apteka Pod Lwem rozdaje pieniądze

Możliwość dostania za darmo farmaceutyków za 30 zł przyciągnęła sporo ludzi do Apteki Pod Lwem

Możliwość dostania za darmo farmaceutyków za 30 zł przyciągnęła sporo ludzi do Apteki Pod Lwem

Kolejna apteka otwarta - tym razem w Galerii Antoniuk. Jest to już druga Apteka pod Lwem w Białymstoku i druga, po Aptece Świętego Marka, która z okazji otwarcia rozdaje pieniądze.

Choć Apteka Pod Lwem pierwszych klientów przyjęła o ósmej rano, to ludzie już na godzinę wcześniej ustawiali się przed drzwiami. Wielkich tłumów jednak nie było.
- Stałam od wpół do ósmej i było przede mną dwanaście osób - mówi pani Stanisława. - Teraz jest już spora kolejka, choć i tak mniejsza niż na Lipowej, kiedy otwierali aptekę.

Powodem licznego przybycia okazała się promocja z okazji otwarcia apteki. Była ona skierowana do pierwszych dwustu klientów.
-Jeśli zrobi się zakupy na 30 złotych to dostaje się trzydzieści złotych do wykorzystania w aptece - wyjaśnia Władysława Łodysz stojąca w długiej kolejce. - Ale tylko na leki bez recepty. Wzięłam więc kilka leków przeciwbólowych, bo te są mi najbardziej potrzebne.
- Człowiek starszy jest jak dziecko, nawet jak dostanie cukierka to się cieszy - dodaje pani Stanisława. - Trzydziści złotych to niewiele, ale dobre i to. Jutro też będzie można dostać leków, ale tym razem za dwadzieścia złotych.

Na niektóre osoby informacja o darmowych lekach tak podziałała, że dla promocji specjalnie zostali w Białymstoku.
- Jestem z Sokółki - mówi pani Hanna. - Wczoraj przyjechałam tu do lekarza. W przychodni dowiedziałam się o promocji. Moja córka mieszka w Białymstoku, to przenocowałam u niej i dziś przed ósmą przyszłam tu po leki. Jutro też przyjdę.

 

 

Apteka pod Lwem w Galerii Antoniuk, prz ul. Antoniukowskiej 56, będzie czynna codziennie od 8 do 20. Także w niedziele i święta.

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.