A A AZ regionukomentarze (19)

KFC w Białymstoku. Restauracja otwarta od 30 września.

380 metrów kwadratowych i Drive-Thru, czyli kupowanie bez wysiadania z auta

380 metrów kwadratowych i Drive-Thru, czyli kupowanie bez wysiadania z auta

Już w piątek, 30 września w Białymstoku zostanie otwarty nowy lokal sieci KFC. Restauracja miesci się przy ul. Nowowarszawskiej 4, blisko Lidla. Jest to największy lokal sieci KFC w mieście.

Otwarcie lokalu planuje się ok 9-10 (dokładna godzina jest jeszcze ustalana, jak będzie znana, zaktualizujemy artykuł). Na pierwszych gości będzie czekać tort. Na namłodszych czekaja atrakcje, np. malowanie twarzy przez profesjonalna wizażystkę.

Restauracja ma 380 mkwad. powierzchni uzytkowej, co czyni ja największą placówką sieci KFC w mieście. Jest to też jedyna restauracja tej marki, która oferuje drive-thru, czyli mozliwość składania zamówień prosto z samochodu.

Na klientów czeka piętnascie miejsc parkingowych przy restauracji, obok jest też duzy parking Lidla.

Jest to trzeci lokal KFC w Białymstoku. Dwa pozostałe mieszczą się przy ul. Legionowej 3 i ul. Miłosza 2 (w galerii Białej).

O KFC:

Kentucky Fried Chicken (KFC) - jest to jedna z największych sieci barów szybkiej obsługi serwujących dania fast food, założona przez Harlanda Sandersa, bardziej znanego jako pułkownik Sanders.Danie, z którego słynie sieć to specjalnie przyrządzone kawałki kurczaka. Sieć ma 15 tys. restauracji w 109 krajach na całym świecie.

Komentarze (19)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.