Outlet Białystok powstanie w Galerii Podlaskiej

Outlet Białystok powstanie w Galerii Podlaskiej

Fot.: Materiały inwestora

Powstanie Outlet Białystok. Wielkie centrum wyprzedażowe zbuduje firma BOIG - The Blue Ocean Investment Group.

Centrum wyprzedażowe powstanie przy ul. Wysockiego 67, czyli w Galerii Podlaskiej, dla której rewitalizacja to szansa na przyciągnięcie większej grupy klientów. Inwestor liczy nie tylko na kupujących z Białegostoku, ale z całego regionu oraz przybyszy z Białorusi, Litwy i Rosji. W zasięgu 90 minut jazdy samochodem jest 1,2 mln. potencjalnych klientów.

Fot. Materiały inwestora

Outlet Białystok będzie miał powierzchnię 13 tys. mkw i parking na 500 samochodów. W ofercie znajdą się produkty znanych sieci outdoorowych, odzieżowych i sportowych (w sumie ponad 80 punktów). Nadal na miejscu będzie hipermarket Carrefour, do tego będzie obszar gastronomiczny oraz punkty usługowe. Jak podaje inwestor w materiałach - to pierwszy taki obiekt wyprzedażowy w północno-wschodniej Polsce.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od dekady świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Otwarcie outletu zaplanowano  na listopad 2013 roku.

 

 

Komentarze (8)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.