Outlet Białystok powstanie w Galerii Podlaskiej

Outlet Białystok powstanie w Galerii Podlaskiej

Fot.: Materiały inwestora

Powstanie Outlet Białystok. Wielkie centrum wyprzedażowe zbuduje firma BOIG - The Blue Ocean Investment Group.

Centrum wyprzedażowe powstanie przy ul. Wysockiego 67, czyli w Galerii Podlaskiej, dla której rewitalizacja to szansa na przyciągnięcie większej grupy klientów. Inwestor liczy nie tylko na kupujących z Białegostoku, ale z całego regionu oraz przybyszy z Białorusi, Litwy i Rosji. W zasięgu 90 minut jazdy samochodem jest 1,2 mln. potencjalnych klientów.

Fot. Materiały inwestora

Outlet Białystok będzie miał powierzchnię 13 tys. mkw i parking na 500 samochodów. W ofercie znajdą się produkty znanych sieci outdoorowych, odzieżowych i sportowych (w sumie ponad 80 punktów). Nadal na miejscu będzie hipermarket Carrefour, do tego będzie obszar gastronomiczny oraz punkty usługowe. Jak podaje inwestor w materiałach - to pierwszy taki obiekt wyprzedażowy w północno-wschodniej Polsce.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od dekady świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Otwarcie outletu zaplanowano  na listopad 2013 roku.

 

 

Komentarze (8)