SweetDeal Białystok. Zniżki, okazje, rabaty i wielkie emocje.

SweetDeal Białystok. Zniżki, okazje, rabaty i wielkie emocje.

W Białymstoku zakupy grupowe przez serwis internetowy SweetDeal stały się już faktem. - To zupełna nowość w Białymstoku. I to z pewnością duży krok naprzód – przyznaje Marcin Dąbrowski, menedżer białostockiego Rio Wellness Club.

To właśnie ten klub jako pierwszy zaprezentował swoją ofertę na nowym serwisie zakupów grupowych, która zakończyła się sukcesem. Z osiągnięciem minimalnej liczby kupujących nie było problemu. Vouchery na karnet open do Rio Wellness Club za 149 zł zamiast 369 zł, co oznacza aż 60 proc. rabatu, cieszyły się wielkim zainteresowaniem białostoczan.

– Do tej pory korzystałem z rabatów na różne usługi na przykład w Warszawie i dlatego bardzo się cieszę, że teraz i w naszym mieście mamy taki serwis – mówi Marcin Dąbrowski. – Oczywiście to dopiero start. Trzeba trochę czasu, żeby białostoczanie dowiedzieli się, jak to wszystko działa. Jak na sam początek, poszło całkiem nieźle. Nie mam wątpliwości, że na stałe zagościmy w SweetDeal. Mamy dużo pomysłów i ciekawych ofert, z którymi pojawimy się na serwisie.

Przypomnijmy, że w piątek w Białymstoku ruszył najnowszy serwis internetowy, który umożliwia grupowe kupowanie. Każdego dnia na serwisie SweetDeal pojawia się nowa oferta. Może to być np. kolacja w restauracji, pobyt w SPA, karnet do siłowni z rabatem do 70 proc.

Wystarczy, że zarejestrujemy się w serwisie, wybierzemy ofertę i zapłacimy. Następnie drukujemy kupon rabatowy, który jest ważny w określonych ramach czasowych. Jedynym warunkiem, żeby oferta doszła do skutku, jest zebranie się minimalnej liczby kupujących. To ile osób musi wykupić dany voucher, nie jest tajemnicą. Ilość wykupionych już ofert, można śledzić na bieżąco. Już dziś kolejna nowa okazja.

Więcej na temat: Białystok, internet, zakupy, rabaty, SweetDeal

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.