Galeriekomentarze (6)

Białystok. Rekin na Skłodowskiej-Curie

Trzy miesiące temu  istniejąca już od 20 lat białostocka firma „Rekin” uruchomiła w Grajewie potężny i nowoczesny zakład.Już działa w nim wędzarnia, a za chwilę ruszy także smażalnia i obróbka ryby świeżej. Flagowe produkty tej nowej wędzarni – filety z makreli wędzonej na gorąco – trafiły właśnie do otwartego dziś sklepu delikatesowego „Rekina” przy ulicy Skłodowskiej Curie w Białymstoku.


Czeka tu na klientów bardzo szeroka gama ryb świeżych i przetworzonych. W tym wspomniane wcześniej filety czyste (porcja 220 g za ok. 6 zł), albo w posypce ostrej lub łagodnej, sałatki rybne, ryby faszerowane, krewetki.


Ciekawostką są np. mrożone filety z flądry nadziewane krewetkami, najsmaczniejsze po odgrzaniu w piekarniku (250 g za ok. 5 zł w promocji). Jutro ma się pojawić  w ofercie jesiotr (poniżej 40 zł za kilo). Jest też ciekawa propozycja dla miłośników śledzi w innej wersji niż zazwyczaj są dostępne w Polsce. „Rekin” sprzedaje bowiem śledzie z Litwy, gdzie są one inaczej przerabiane niż u nas – zazwyczaj na bazie ryby solonej a nie kwaszonej.


Delikatesy rybne są drugim sklepem firmowym „Rekina” w Białymstoku (pierwszy, ale mniejszy znajduje się przy ul. Warszawskiej).
W ciągu najbliższych dni można tu skorzystać z licznych promocji i degustacji.

Białystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-Curie

Komentarze (6)

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2014-07-24, 06:00
Wózki Promotechu są wykorzystywane do produkcji elementów przy hydraulicznym szczelinowaniu odwiertów m.in. do produkcji zbiorników gromadzących gaz i ropę łupkową przy wydobyciu Nowa technologia wytwarzania wózków spawalniczych Promotechu zaowocowała podwojeniem ich sprzedaży na rynku amerykańskim.
komentarze (0)Wydarzenia2014-07-23, 18:49
Przedsiębiorcom grożą mandaty - akcja ph. Nie bądź jeleń, weź paragon Pamiętajmy o paragonach, w ten sposób będziemy pewni, że nie zostaliśmy oszukani, a zapłacony w cenie podatek trafi do budżetu państwa.
komentarze (0)Wydarzenia2014-07-23, 12:02
Właściciel Centrum Logistycznego Łosośna tłumaczy, że to zbiornik po żwirowni i trzeba  tu przywrócić stan pierwotny Największy zbiornik wodny jest zasypywany. Dzierżawca nie widzi w tym problemu. Ale policja sprawdza, czy doszło do przestępstwa.