Galeriekomentarze (6)

Białystok. Rekin na Skłodowskiej-Curie

Trzy miesiące temu  istniejąca już od 20 lat białostocka firma „Rekin” uruchomiła w Grajewie potężny i nowoczesny zakład.Już działa w nim wędzarnia, a za chwilę ruszy także smażalnia i obróbka ryby świeżej. Flagowe produkty tej nowej wędzarni – filety z makreli wędzonej na gorąco – trafiły właśnie do otwartego dziś sklepu delikatesowego „Rekina” przy ulicy Skłodowskiej Curie w Białymstoku.


Czeka tu na klientów bardzo szeroka gama ryb świeżych i przetworzonych. W tym wspomniane wcześniej filety czyste (porcja 220 g za ok. 6 zł), albo w posypce ostrej lub łagodnej, sałatki rybne, ryby faszerowane, krewetki.


Ciekawostką są np. mrożone filety z flądry nadziewane krewetkami, najsmaczniejsze po odgrzaniu w piekarniku (250 g za ok. 5 zł w promocji). Jutro ma się pojawić  w ofercie jesiotr (poniżej 40 zł za kilo). Jest też ciekawa propozycja dla miłośników śledzi w innej wersji niż zazwyczaj są dostępne w Polsce. „Rekin” sprzedaje bowiem śledzie z Litwy, gdzie są one inaczej przerabiane niż u nas – zazwyczaj na bazie ryby solonej a nie kwaszonej.


Delikatesy rybne są drugim sklepem firmowym „Rekina” w Białymstoku (pierwszy, ale mniejszy znajduje się przy ul. Warszawskiej).
W ciągu najbliższych dni można tu skorzystać z licznych promocji i degustacji.

Białystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-Curie

Komentarze (6)

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2014-09-16, 07:37
Nie uczę sztuk walki, tylko bezpiecznego zachowania - zastrzega Marcin Fiodorow

Im się udało. Inwestuje w bezpieczeństwo. I uczy innych, jak to robić

Marcin Fiodorow prowadzi Podlaskie Centrum Krav Maga. Uczy dorosłych zasad samoobrony. Teraz wprowadza również kursy dla dzieci.
komentarze (0)Wydarzenia2014-09-15, 19:22
Grzegorz Rzemek

Złota Setka Przedsiębiorstw. Podlascy przedsiębiorcy ostatni rok mogą uznać za udany

Podlascy przedsiębiorcy - mimo zamieszania związanego z rosyjskim embargiem - ostatni rok mogą uznać za udany.
komentarze (0)Aktualności2014-09-15, 16:35
Barter SA chce sprzedawać 200 tys. ton ekogroszku rocznie

Barter SA chce sprzedawać 200 tys. ton ekogroszku rocznie

Do 500 wzrośnie w tym roku liczba składów opałowych spółki Barter SA w sieci „U Górnika”.