Galeriekomentarze (6)

Białystok. Rekin na Skłodowskiej-Curie

Trzy miesiące temu  istniejąca już od 20 lat białostocka firma „Rekin” uruchomiła w Grajewie potężny i nowoczesny zakład.Już działa w nim wędzarnia, a za chwilę ruszy także smażalnia i obróbka ryby świeżej. Flagowe produkty tej nowej wędzarni – filety z makreli wędzonej na gorąco – trafiły właśnie do otwartego dziś sklepu delikatesowego „Rekina” przy ulicy Skłodowskiej Curie w Białymstoku.


Czeka tu na klientów bardzo szeroka gama ryb świeżych i przetworzonych. W tym wspomniane wcześniej filety czyste (porcja 220 g za ok. 6 zł), albo w posypce ostrej lub łagodnej, sałatki rybne, ryby faszerowane, krewetki.


Ciekawostką są np. mrożone filety z flądry nadziewane krewetkami, najsmaczniejsze po odgrzaniu w piekarniku (250 g za ok. 5 zł w promocji). Jutro ma się pojawić  w ofercie jesiotr (poniżej 40 zł za kilo). Jest też ciekawa propozycja dla miłośników śledzi w innej wersji niż zazwyczaj są dostępne w Polsce. „Rekin” sprzedaje bowiem śledzie z Litwy, gdzie są one inaczej przerabiane niż u nas – zazwyczaj na bazie ryby solonej a nie kwaszonej.


Delikatesy rybne są drugim sklepem firmowym „Rekina” w Białymstoku (pierwszy, ale mniejszy znajduje się przy ul. Warszawskiej).
W ciągu najbliższych dni można tu skorzystać z licznych promocji i degustacji.

Białystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-Curie

Komentarze (6)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2015-11-30, 21:01
Po dawnym sklepie Lux zostało tylko wspomnienie. Teraz jest nowoczesna Gama

Bielsk Podlaski. W mieście jest nowa Gama.

Na te otwarcie wielu mieszkańców Bielska czeka już od dawna. Parę dnie temu, gdy robiliśmy zdjęcia Gamy (dawnego Lux-u przy ul. 3 Maja), zauważyliśmy, że co parę minut ktoś podchodzi do drzwi i sprawdza, czy można zrobić zakupy.   Sklep Gama, który zastąpił tradycyjny Lux, otwarty zostanie już w czwartek o godz. 10. Dzień wcześniej odbędzie się uroczyste poświęcenie obiektu.
komentarze (0)Aktualności2015-11-30, 20:53
VII edycja konkursu Polish National Sales Awards. Najlepsi w sprzedaży nagrodzeni!

VII edycja konkursu Polish National Sales Awards. Najlepsi w sprzedaży nagrodzeni!

Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych przy zachowaniu najwyższych standardów etycznych, to charakterystyka laureatów VII edycji konkursu Polish National Sales Awards, którzy zostali nagrodzeni w 17 kategoriach podczas uroczystej Gali 16 listopada 2015 r. w Hotelu InterContinental w Warszawie.  
komentarze (0)Aktualności2015-11-30, 15:00
Największe zagrożenie dla podlaskich eksporterów? Niewiarygodni kontrahenci

Największe zagrożenie dla podlaskich eksporterów? Niewiarygodni kontrahenci

Analiza poszczególnych rynków, weryfikacja potencjalnych partnerów biznesowych, finansowanie czy ubezpieczenia – między innymi te kwestie powinni wziąć pod uwagę przedsiębiorcy, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o rynki zagraniczne.