Galeriekomentarze (6)

Białystok. Rekin na Skłodowskiej-Curie

Trzy miesiące temu  istniejąca już od 20 lat białostocka firma „Rekin” uruchomiła w Grajewie potężny i nowoczesny zakład.Już działa w nim wędzarnia, a za chwilę ruszy także smażalnia i obróbka ryby świeżej. Flagowe produkty tej nowej wędzarni – filety z makreli wędzonej na gorąco – trafiły właśnie do otwartego dziś sklepu delikatesowego „Rekina” przy ulicy Skłodowskiej Curie w Białymstoku.


Czeka tu na klientów bardzo szeroka gama ryb świeżych i przetworzonych. W tym wspomniane wcześniej filety czyste (porcja 220 g za ok. 6 zł), albo w posypce ostrej lub łagodnej, sałatki rybne, ryby faszerowane, krewetki.


Ciekawostką są np. mrożone filety z flądry nadziewane krewetkami, najsmaczniejsze po odgrzaniu w piekarniku (250 g za ok. 5 zł w promocji). Jutro ma się pojawić  w ofercie jesiotr (poniżej 40 zł za kilo). Jest też ciekawa propozycja dla miłośników śledzi w innej wersji niż zazwyczaj są dostępne w Polsce. „Rekin” sprzedaje bowiem śledzie z Litwy, gdzie są one inaczej przerabiane niż u nas – zazwyczaj na bazie ryby solonej a nie kwaszonej.


Delikatesy rybne są drugim sklepem firmowym „Rekina” w Białymstoku (pierwszy, ale mniejszy znajduje się przy ul. Warszawskiej).
W ciągu najbliższych dni można tu skorzystać z licznych promocji i degustacji.

Białystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-CurieBiałystok. Rekin na Skłodowskiej-Curie

Komentarze (6)

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2014-08-28, 14:11
Łapy. RPO dofinansuje utworzenie terenów inwestycyjnych Została podpisana umowa na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego utworzenia kolejnych terenów inwestycyjnych w Łapach.
komentarze (0)Wydarzenia2014-08-28, 08:53
Samorządy też mogą wspierać biznes Czasem wystarczy tylko pomysł, zmiana organizacji pracy czy uproszczenie procedur. Samorządy też mogą pomóc w rozwoju przedsiębiorczości.
komentarze (3)Wydarzenia2014-08-27, 19:15
Na farmie fotowoltaicznej firmy Coral zostało zamontowanych 1360 paneli Za ponad 3 mln zł firma Coral wybudowała elektrownię fotowoltaiczną i instalację pompy ciepła. Energia będzie sprzedawana.