Galeriekomentarze (0)

Najładniejsze zwierzęta w regionie, czyli XX Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Aż 150 krów i jałowic oraz móstwo innych zwierząt (m.in. bydło mięsne, trzoda chlewna, owce) zaprezentowali hodowcy podczas XX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która odbyła się 29 i 30 czerwca w Szepietowie. Wystawie regionalnej towarzyszyła krajowa wystawa królików rasowych. Do Szepietowa pzryjechało też 300 wystawców, którzy oferowali m.in. maszyny, materiały budowlane, tradycyjną żywność, rękodzielo ludowe i wiele innych rzeczy. W niedzielę tereny PODR odwiedziły dziesiątki tysięcy osób.


Fot. A. Chomicz

Drób ozdobny prezentowany był poza konkursem
Superczempion wystawyCzempionka, a zarazem największa krowa spośród prezentowanych na wystawieSuperczempion wystawySuperczempionka wśród krówNajlepsze krowy rasy mięsnychNajlepsze krowy ras mięsnychNajlepsze krowy rasy mięsnychW drodze na pokazyW drodze na pokazyNajlepsze owceKońskie czempionyKońskie czempionyPrezentacje najlepszych sztuk trzody chlewnejPrezentacje najlepszych sztuk trzody chlewnejPrezentacja najlepszych owiecW Szepietowie można było podziwiać także różne gatunki drobiuPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówDrób ozdobny prezentowany był poza konkursemDrób ozdobny prezentowany był poza konkursemPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówNa straganach można było kupić różne rzeczyW sam raz do ogródkaNie zabrakło nawet takich drobiazgów

Komentarze

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2014-08-01, 10:09
Od średniej płacy dzielą Podlasian 682 złote Z kwotą 3238,61 zł średniego wynagrodzenia w okresie od stycznia do czerwca br. woj. podlaskie plasuje się na czwartym miejscu od końca. Niższe płace są tylko w świętokrzyskim, podkarpackim i warmińsko-mazurskim.
komentarze (0)Wydarzenia2014-07-31, 18:30
Telakces.com (AN) Telakces.com i Biuro Podróży 24Holiday to kolejni dwaj najemcy, którzy wzmocnią ofertę usługową galerii Brama Mazur powstającej w Ełku.
komentarze (0)Aktualności2014-07-31, 16:25
I wiśnie, i czarne porzeczki nie zapewniły w tym sezonie zysku plantatorom. Cena tych owoców była niska pomimo tego, że zbiory porzeczek były mniejsze o 20-40 procent, a wiśni 25-30 proc. Ceny czarnych porzeczek były dramatycznie niskie, producenci nie odzyskają pieniędzy wyłożonych na pielęgnację plantacji.