Galeriekomentarze (0)

Najładniejsze zwierzęta w regionie, czyli XX Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Aż 150 krów i jałowic oraz móstwo innych zwierząt (m.in. bydło mięsne, trzoda chlewna, owce) zaprezentowali hodowcy podczas XX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która odbyła się 29 i 30 czerwca w Szepietowie. Wystawie regionalnej towarzyszyła krajowa wystawa królików rasowych. Do Szepietowa pzryjechało też 300 wystawców, którzy oferowali m.in. maszyny, materiały budowlane, tradycyjną żywność, rękodzielo ludowe i wiele innych rzeczy. W niedzielę tereny PODR odwiedziły dziesiątki tysięcy osób.


Fot. A. Chomicz

Drób ozdobny prezentowany był poza konkursem
Superczempion wystawyCzempionka, a zarazem największa krowa spośród prezentowanych na wystawieSuperczempion wystawySuperczempionka wśród krówNajlepsze krowy rasy mięsnychNajlepsze krowy ras mięsnychNajlepsze krowy rasy mięsnychW drodze na pokazyW drodze na pokazyNajlepsze owceKońskie czempionyKońskie czempionyPrezentacje najlepszych sztuk trzody chlewnejPrezentacje najlepszych sztuk trzody chlewnejPrezentacja najlepszych owiecW Szepietowie można było podziwiać także różne gatunki drobiuPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówDrób ozdobny prezentowany był poza konkursemDrób ozdobny prezentowany był poza konkursemPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówNa straganach można było kupić różne rzeczyW sam raz do ogródkaNie zabrakło nawet takich drobiazgów

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2014-10-30, 13:48
Raport Money.pl o obowiązkowych kasach fiskalnych. Minister Szczurek liczy na 125 milionów złotych Minister finansów planuje wyciśnięcie dodatkowych milionów z prowadzących działalność gospodarczą - pisze portal Money.pl. Od 1 stycznia 2015 roku kosztowne zmiany czekają około 70 tysięcy Polaków.
komentarze (0)Aktualności2014-10-30, 10:35
W ciągu dziewięciu miesięcy br. najwięcej mieszkań oddano do użytku w Białymstoku - 1107 We wrześniu przekazano do użytku o 30 proc. mieszkań mniej niż przed rokiem. Właściciele biur nieruchomości twierdzą, że nowo wybudowane lokale sprzedają się w rekordowym tempie. Wiąże się to z niskim oprocentowaniem kredytów i zmianami przepisów w 2015 r.
komentarze (0)Aktualności2014-10-29, 19:23
Antoni Kogut, dyrektor Mlekovity Przetwórstwo mleka w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie, nie mamy się czego wstydzić. Mimo to, trzeba nadal inwestować - powiedział podczas VII Forum Rynku Spożywczego i Handlu Antoni Kogut, dyrektor w SM Mlekovita.