Galeriekomentarze (0)

Najładniejsze zwierzęta w regionie, czyli XX Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Aż 150 krów i jałowic oraz móstwo innych zwierząt (m.in. bydło mięsne, trzoda chlewna, owce) zaprezentowali hodowcy podczas XX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która odbyła się 29 i 30 czerwca w Szepietowie. Wystawie regionalnej towarzyszyła krajowa wystawa królików rasowych. Do Szepietowa pzryjechało też 300 wystawców, którzy oferowali m.in. maszyny, materiały budowlane, tradycyjną żywność, rękodzielo ludowe i wiele innych rzeczy. W niedzielę tereny PODR odwiedziły dziesiątki tysięcy osób.


Fot. A. Chomicz

Drób ozdobny prezentowany był poza konkursem
Superczempion wystawyCzempionka, a zarazem największa krowa spośród prezentowanych na wystawieSuperczempion wystawySuperczempionka wśród krówNajlepsze krowy rasy mięsnychNajlepsze krowy ras mięsnychNajlepsze krowy rasy mięsnychW drodze na pokazyW drodze na pokazyNajlepsze owceKońskie czempionyKońskie czempionyPrezentacje najlepszych sztuk trzody chlewnejPrezentacje najlepszych sztuk trzody chlewnejPrezentacja najlepszych owiecW Szepietowie można było podziwiać także różne gatunki drobiuPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówDrób ozdobny prezentowany był poza konkursemDrób ozdobny prezentowany był poza konkursemPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówPo raz pierwszy odbyła się w Szepietowie krajowa wystawa królikówNa straganach można było kupić różne rzeczyW sam raz do ogródkaNie zabrakło nawet takich drobiazgów

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2015-10-07, 19:26
Podobnie jak w ubiegłym roku, gala Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw odbędzie się w w tym roku w Pałacu Branickich. 

Na gali Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw nagrodzimy  liderów biznesu. Omówimy kilka ciekawych zagadnień.  I zadbamy o uśmiech naszych gości. 
komentarze (0)Aktualności2015-10-07, 15:19
Najwięcej, bo o ponad 38 proc. zdrożały opłaty za użytkowanie kart debetowych Jak wynika z najnowszego raportu przygotowanego przez NBP opłata za prowadzenie konta wzrosła od grudnia ubiegłego roku o 24 proc.
komentarze (0)Aktualności2015-10-07, 13:26
Polskie firmy budowlane wychodzą z kryzysu, ale ożywienie odczują w 2017 roku W pierwszej połowie tego roku przychody polskich spółek budowlanych notowanych na giełdzie były o 9,2 proc. wyższe niż rok wcześniej. Poprawiła się także ich marża ze sprzedaży i wyniosła 8,3 proc w porównaniu do 7,2 proc. w I półroczy 2014 roku. Lepsze wyniki finansowe sugerują poprawę w sektorze usług budowlano- montażowych, choć znaczącego ożywienia należy spodziewać się dopiero od 2017 roku.