Galeriekomentarze (4)

SunFlower w centrum Białegostoku

SunFlower to nowa kwiaciarnia. Została otwarta 10 dni temu na parterze budynku przy ul. św. Mikołaja 1 (wieżowiec za cerkwią).- To moja pierwsza własna firma – mówi Wojciech Hyżyk, jej właściciel. – Florystyka to moja pasja i dlatego zrobiłem specjalistyczny kurs w tym kierunku. Myślę, że najlepiej zarabiać w tej branży, którą się lubi.
W Sun Flower znajdziemy zarówno kwiaty cięte jak i doniczkowe: na przykład krotony, anturium, juki czy fikusy w różnych odmianach. Rośliny naturalne i bardzo estetyczne sztuczne. Wiązanki i wieńce. A także wiele akcesoriów, takich jak doniczki czy świece ozdobne.
Jednym słowem – oferta dopasowana do różnych gustów i okazji.
Jak wylicza pracująca w SunFlower Anna Sieńko, można tu także zamówić przesyłki kwiatowe, artystyczne pakowanie prezentów, dekoracje domów, biur i świątyń oraz wiązanki i dekoracje na uroczystości rodzinne.
Kwiaciarnia czynna jest w dni powszednie od godz. 8 do 20, w soboty – do godz. 19, a w niedziele od godz. 10 do 17.
 

1 / 8 Następne
SunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum Białegostoku

Komentarze (4)

 • ~Mr floweeer 2013-09-07, 20:14

  a od kiedy Panie Hyzyk pasja sa kwiaty ..................... , przeciesz masz 2 lewe rece , wspoczuje tej dziewczynie co u Ciebie pracuje ................ zapewne siedzi za Ciebie te pare extra godzin ..................... 

 • ~Kamil 2013-09-12, 11:21

  Kiedyś w tym lokalu już była kwiaciarnia. Potem sklep alkoholowy, kawiarnia... ale życzę powodzenia!

 • ~Anita.83 2014-01-31, 15:02
  pokaż komentarz
 • ~Halina 2014-06-23, 12:19

  Bardzo miła obsługa. Sympatyczna Pani  i miły Pan profesjonalnie doradzają   w wyborze wiązanki i kwiatów,

  cena również  adekwatna do towaru. Bardzo gorąco polecam wszystkim tę kwiaciarnię i mam nadzieją,że każdy

  wyjdzie z tej kwiaciarni bardzo zadowolony. Pozdrawiam serdecznie obsługę.

  Halina T.

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2014-07-31, 18:30
Telakces.com (AN) Telakces.com i Biuro Podróży 24Holiday to kolejni dwaj najemcy, którzy wzmocnią ofertę usługową galerii Brama Mazur powstającej w Ełku.
komentarze (0)Aktualności2014-07-31, 16:25
I wiśnie, i czarne porzeczki nie zapewniły w tym sezonie zysku plantatorom. Cena tych owoców była niska pomimo tego, że zbiory porzeczek były mniejsze o 20-40 procent, a wiśni 25-30 proc. Ceny czarnych porzeczek były dramatycznie niskie, producenci nie odzyskają pieniędzy wyłożonych na pielęgnację plantacji. 
komentarze (3)Aktualności2014-07-31, 15:56
Co nowa inwestycja oznacza dla dotychczasowych najemców? Podwyżek czynszów w planach nie ma. Dzięki nowej hali handlowcom poprawią się warunki pracy. Z białostockiego bazaru Madro znikną wszystkie stragany znajdujące się na powietrzu.