Galeriekomentarze (4)

SunFlower w centrum Białegostoku

SunFlower to nowa kwiaciarnia. Została otwarta 10 dni temu na parterze budynku przy ul. św. Mikołaja 1 (wieżowiec za cerkwią).- To moja pierwsza własna firma – mówi Wojciech Hyżyk, jej właściciel. – Florystyka to moja pasja i dlatego zrobiłem specjalistyczny kurs w tym kierunku. Myślę, że najlepiej zarabiać w tej branży, którą się lubi.
W Sun Flower znajdziemy zarówno kwiaty cięte jak i doniczkowe: na przykład krotony, anturium, juki czy fikusy w różnych odmianach. Rośliny naturalne i bardzo estetyczne sztuczne. Wiązanki i wieńce. A także wiele akcesoriów, takich jak doniczki czy świece ozdobne.
Jednym słowem – oferta dopasowana do różnych gustów i okazji.
Jak wylicza pracująca w SunFlower Anna Sieńko, można tu także zamówić przesyłki kwiatowe, artystyczne pakowanie prezentów, dekoracje domów, biur i świątyń oraz wiązanki i dekoracje na uroczystości rodzinne.
Kwiaciarnia czynna jest w dni powszednie od godz. 8 do 20, w soboty – do godz. 19, a w niedziele od godz. 10 do 17.
 

SunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum BiałegostokuSunFlower w centrum Białegostoku

Komentarze (4)

 • ~Mr floweeer 2013-09-07, 20:14

  a od kiedy Panie Hyzyk pasja sa kwiaty ..................... , przeciesz masz 2 lewe rece , wspoczuje tej dziewczynie co u Ciebie pracuje ................ zapewne siedzi za Ciebie te pare extra godzin ..................... 

 • ~Kamil 2013-09-12, 11:21

  Kiedyś w tym lokalu już była kwiaciarnia. Potem sklep alkoholowy, kawiarnia... ale życzę powodzenia!

 • ~Anita.83 2014-01-31, 15:02
  pokaż komentarz
 • ~Halina 2014-06-23, 12:19

  Bardzo miła obsługa. Sympatyczna Pani  i miły Pan profesjonalnie doradzają   w wyborze wiązanki i kwiatów,

  cena również  adekwatna do towaru. Bardzo gorąco polecam wszystkim tę kwiaciarnię i mam nadzieją,że każdy

  wyjdzie z tej kwiaciarni bardzo zadowolony. Pozdrawiam serdecznie obsługę.

  Halina T.

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2014-07-29, 12:56
BCC o kryterium rażąco niskiej ceny w nowelizacji Prawa zamówień publicznych Łukasz Bernatowicz, ekspert Business Centre Club, komentując nowelizację ustawy Prawo zamówień publicznych zwraca szczególną uwagę na rozwiazania dotyczące  „kryterium rażąco niskiej ceny”, ponieważ zdaniem BCC akceptowanie ofert z nierealistycznymi cenami psuje rynek zamówień publicznych i przynosi szkody społeczne.
komentarze (0)Aktualności2014-07-29, 09:55
Świadectwo AEO z rąk dyrektora Izby Celnej w Białymstoku nadinsp. Mirosława Sienkiewicza (drugi z lewej) odebrała Eliza Koszorek, właścicielka Agencji Celnej VISTA. Agencja Celna VISTA, Eliza Koszorek z Białegostoku jest kolejną, która uzyskała status upoważnionego przedsiębiorcy i odebrała w Izbie Celnej w Białymstoku świadectwo AEO. 
komentarze (0)Wydarzenia2014-07-29, 07:09
Gmina Łapy dostała dofinansowanie od Zarządu Województwa Podlaskiego. Za te pieniądze zostaną uzbrojone tereny inwestycyjne. Magistrat dostał unijną dotację na uzbrojenie działki znajdującej się na terenie byłych zakładów kolejowych. Pod inwestycje za to jest gotowa podstrefa ekonomiczna.